تاریخچه برندها

تاریخچه برند ایوروشه

تاریخچه برند ایوروشه (ترندیول) ،در سال ۱۹۳۰ در یکی از روستاهای کوچک شمال غربی فرانسه به نام لاگاسیلی کودکی به دنیا آمد که نام او را ایوروشه گذاشتند. ایوروشه زمانی که تنها ۱۴ سال سن داشت پدر خود را از دست داد و با مادرش به تنهایی زندگی می‌کرد. او از همان زمان نوجوانی آموزش‌هایی در کنار یک داروساز محلی دیده بود که به کمک آن توانست دارو گیاهی بسازد. جالب بود که دارو گیاهی که ایروشه کشف کرده بود تاثیر بسیار خوبی داشت و به همین خاطر تصمیم گرفت . برای فروش بیشتر داروی خود در مجله پاریس تبلیغ کند. این داستان سرآغازی برای پایه گذاری برند ایوروشه بود. برندی که از همان نخست تاکنون تمام محصولاتش بر پایه مواد اولیه ارگانیک و گیاهی بوده و به همین خاطر توانسته محبوبیت بسیاری به دست آورد.

تاریخچه برند ایوروشه( Yves Rocher)

شرکت لوازم آرایشی و زیبایی ایروشه در سال ۱۹۵۹ افتتاح شد و پس از آن رشد بسیار خوبی را دنبال کرد . طوریکه پس از سه سال یک فروشگاه بزرگ دیگر از محصولات متنوع خود را افتتاح کرد. موسس این برند در سال ۲۰۰۷ از دنیا رفت و هم اکنون نوه او، مشغول اداره آن شرکت است.

تاریخچه برند ایوروشه( Yves Rocher)

انواع محصولات برند ایوروشه چیست؟

به طور کلی محصولات برند ایوروشه را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد. محصولات بهداشتی ایوروشه و محصولات آرایشی ایوروشه که در این میان محصولات بهداشتی این برند شامل محصلات متنوع مانند مرطوب کننده، صابون، ژل بدن و … می‌شود و علاوه بر این محصولات بهداشتی دیگری برای مو و پوست نیز دارد.

انواع محصولات برند ایوروشه چیست؟

در زمینه آرایشی نیز تنوع محصولات ایوروشه بسیار زیاد است و تقریبا هر لوازم آرایشی که یک خانم به آن نیاز دارد در میان محصولات متنوع برند ایوروشه می‌توان پیدا کرد. از جمله محصولات آرایشی برند ایوروشه می‌توان به انواع کرم پودر، رژلب، رژگونه، ریمل و انواع لاک نیز اشاره کرد که پایه تمام ترکیبات آن‌ها گیاهی است.

انواع محصولات برند ایوروشه چیست؟

برند ایوروشه و اهمیت به محیط زیست

اهمیت برند ایوروشه به محیط زیست و طبیعت قابل انکار است و شما می‌توانید صحت این قضیه را در ترکیبات محصولات این برند مشاهده کنید. علاوه بر این برند ایوروشه امروزه به عنوان سفیر زیبایی و طبیعت در دنیا شناخته شده است. شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید برند ایوروشه برای تمام نسل‌ها سعی کرده است. بهترین برنامه‌های مختلف را داشته باشد و این برند چهار برنامه اساسی را همیشه در نظر داشته است که شامل موارد زیر می‌شود:

  • حفاظت از گونه‌های نادر و کمیاب گیاهان خاص
  • برگزاری مسابقات عکاسی با موضوع محافظت از محیط زیست
  • کاشت درخت
برند ایوروشه و اهمیت به محیط زیست

آیا محصولات برند ایوروشه با کیفیت است؟

امروزه برند ایوروشه تبدیل به یکی از برندهای جهانی شده طوریکه شما می‌توانید در بیش از ۸۸ کشور جهان شعب مختلف آن را پیدا کنید. در نتیجه می‌توان این نام تجاری را به عنوان یکی از برندهای باکیفیت در تمام جهان قلمداد کرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات برند ایوروشه که سبب شده از نظر کیفیت در درجات بالایی قرار بگیرد. توجه و اهمیت ویژه این برند به طبیعت اطراف است. همیشه این برند سعی داشته است با ارائه بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی ردپایی مثبت و ماندگار از خود به جای بگذارد. و بتواند نیازهای مصرف کننده را با محصولات با کیفیت خود برطرف کند.

به عنوان فردی که تصمیم گرفته‌ای برای زیبایی و سلامت بدن و پوست خود اهمیت قائل شوید. باید بگوییم شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید از محصولات آرایشی و بهداشتی ایوروشه استفاده کنید تا زیبایی و سلامت را به خودتان هدیه دهید.

آیا محصولات برند ایوروشه با کیفیت است؟
تاریخچه برند ایوروشه (ترندیول)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *