تاریخچه برندها

تاریخچه برند آرایشی کلینیک

تاریخچه برند آرایشی کلینیک فروشگاه ترندیول

داستان تاریخچه و تولد برند کلینیک از انجا شروع شد که در یکی از مجله‌های ووگ مقاله‌ای با موضوع “آیا می‌توان پوست خوبی را ساخت؟” به نویسندگی کارول فیلیپس و نورمن اونترایک شروع شد. موضوع اصلی این مقاله درباره اهمیت مراقبت‌های روزانه برای داشتن پوستی سالم بود. یکی از افرادی که تحت تاثیر این مقاله قرار گرفت، اولین لادر، عروس خانواده استی لادر بود که این خانم در واقع صاحب یک شرکت بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی امریکایی نیز بود و بعد از خواندن آن مقاله تصمیم گرفت تا برندی برای تولید محصولاتی با کیفیت در زمینه مراقبت پوستی ایجاد کند. بدین ترتیب در سال ۱۹۶۸ برند کلینیک متولد شد.

این برند نخستین محصول خود را در فروشگاهی معروف در نیویورک به نمایش گذاشت و مورد تست قرار گرفت و به عنوان یکی از محصولات مراقبتی بدون عطر و ضد آلرژی شناخته شد. در واقع فرمولاسیون این محصول سه کاره طراحی شده بود که شامل شستشو، لایه برداری و مرطوب کنندگی روزانه بود.

تاریخچه برند آرایشی کلینیک فروشگاه ترندیول

تاریخچه برند کلینیک

کیفیت محصولات کلینیک چگونه است؟

کیفیت محصولات کلینیک به قدری بالا بود و رضایت مردم را به دنبال داشت ، که تنها پس از یک سال شروع به فعالیت این برند تصمیم گرفتن اولین فروشگاه خود را در لندن افتتاح کند. از آن رزمان تا به حال بسیاری برند کلینیک را به عنوان اولین برند شناخته شده ، در عرصه تولید محصولات مراقبت پوست متنوع برای آقایان نیز می‌دانند. این برند معتبر از به روزترین علم و مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند و رضایت مصرف کننده برای آن بسیار مهم است از این رو در کیفیت محصولات برند کلینیک شکی نیست.

کیفیت محصولات کلینیک چگونه است؟

برند کلینیک یکی از بهترین و معتبرترین برندهای محصولات مراقبت پوست است ، که تنوع محصولات آن برای برطرف کردن مشکلات پوستی بسیار وسیع و متنوع است. این برند آمریکایی امروزه محصولات خود را به بیش از ۸۰ کشور جهان صادر می‌کند.

تاریخچه برند آرایشی کلینیک فروشگاه ترندیول

کیفیت محصولات کلینیک چگونه است؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *